Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace-re meg lehet...

Galaxy Ace-re meg lehet oldani az Adobe flash player?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Acem van. Szeretnék magnézium filmeket meg olyan oldalakat amihez ADOBE FLASH PLAYER szükséges. Sok helyen utána olvastam de nem sikerült megoldások felhasználói is tettem 1-ettől ami ArmV6-össze procihoz való de amikor megnyitásakor egy oldalt ugyan azt írja ki. Marketről letölteném de azt írja ˝az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval„ tényleg nem lehet megoldani sehogy? Ha igen segítségével előre is THX Android 2.3.5

2012. júl. 24. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem megoldható. De amúgy sem él már sokáig az Androidos flash player.
2012. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van rá armv6-ra átírt flash player, de azzal filmeket sose fogsz tudni megnézni és olyan oldalakat se amihez kell.

Pár animációt elvisz, de gondolom nem a flash reklámokat akarod látni...

2012. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nem akkor megértés ez a telefon szár az ilyenhez
2012. júl. 25. 00:17
 4/7 A kérdező kommentje:
bocs a billentyűzet átírta a szavakat szval ez a teló szar az ilyenekhez
2012. júl. 25. 00:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát 50000 forintért xar ahogy mondod...


25-30-ért a huawei y200 is tudja, de 40 körül a sony live with walkman, xperia mini, mini pro, huawei g300 így kapásból...

2012. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2.3.6-os gyári rommal van felvértezve az Ace-em és én is sokat szenvedtem ezzel a kérdéssel, aztán egyik napról a másikra tudtam vele online filmet nézni meg pl. indavideót stb. Szóval, IGEN meg lehet oldani, de én sem tudom, hogy nekem hogy sikerült :D
2012. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, előző vagyok, elírtam ... az enyémen is 2.3.5 :)
2012. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!